بنر دکوراسیون داخلی

زیبایی را با تجربه کنید

اسمارت ویو در کنار شما

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات ما

ساخت آینده، حفط گذشته

طراحی مسکونی

نمونه طراحی های داخلی مارا در پروژه های مختلف ببینید
اینجا کلیک کنید

بازسازی واحد های مسکونی

گاهی بعد از سالها زندی در خانه ای دوست داریم که خانه ای با استاندارد های طراحی روز دنیا داشته باشیم ما به شما کمک میکنیم که خانه خود را بازسازی داخلی کنید.
اینجا کلیک کنید

بازسازی نمای ساختمان

بازسازی نمای ساختمان باعث کاهش هزینه در نو سازی ساختمان و صرفه جویی در زمان به جای ساختن دوباره ساختمان است.
اینجا کلیک کنید

طراحی اداری

ایجاد فضایی آرام و مناسب برای کارمندان جز مهم ترین کار های یک شرکت هست، که شما میتوانید این کار را به تیم اسمارت ویو بسپارید
اینجا کلیک کنید

طراحی تجاری

امروزه مراکز خرید بسیاری در سطح هر دیده میشوند که طراحی های زیبا و حرفه ای آنان میتواند خرید آسان تری را برای مشتر ی ها به ارمغان بیاورد
اینجا کلیک کنید

طراحی اکسسوری های داخلی

نقشه کشی ساختمان ها با استاندارد های روز دنیا
اینجا کلیک کنید

پروژه های ما

مهارت در کنار تجربه

روند کار ما

دلایلی که مارا انتخاب میکنند...

smartview
مشاوره اولیه

شناخت نیاز های ساختمان و کارفرما و بیان پیشنهادات کارشناس به کارفرما به صورت تخصصی باعث می شود تا بهترین انتخاب را با کمترین هزینه داشته باشید. گروه بازرگانی اسمارت ویو برای کمک به شما آماده است.

smartview
طراحی اولیه

طراحی سیستم هوشمند کلی ساختمان با توجه به نیاز های کارفرما پس از جلسات توجیهی توسط متخصصین اسمارت ویو انجام خواهد شد تا قبل از اجرای طرح، کارفرما از تمامی اتفاقات اطلاع داشته باشد.

smartview
عقد قرار داد

برآورد کامل هزینه ها براساس طراحی ساختمان و عقد قرار داد از مهمترین مراحل هوشمندسازی ساختمان است که توسط گروه اسمارت ویو به صورت کاملا تخصصی انجام می شود و تمامی نگرانی های معمول را از بین خواهد برد.

smartview
تهیه تجهیزات

با توجه به طرح کلی، تجهیزات لازم تولید و یا تهیه خواهد شد. البته این مورد در نظر گرفته می شود که با کاهش هزینه ها متریال محصولات دست خوش تغییرات نشوند و کیفیت بالای خود را حفظ کنند. 

smartview
اجرای طرح

پس از طی کردن تمامی مراحل قبلی، اجرای طرح توسط متخصصین خبره ی این حوزه انجام می شود و تا آخرین مرحله گزارشات لحظه ای به دست کارفرما خواهد رسید. برای حسن انجام کار نیز گارانتی محصولات به صورت بلند مدت اتفاق خواهد افتاد.

ساخت اکسسوری

مهارت در کنار تجربه

طراحی کنسول با هر سبک و سلیقه ای

کنسول های مدرن

طراحی لوسر و آواژور های منحصر به فرد

نورپردازی خاص

طراحی میز ناهار خوری با طرح های مدرن

میز ناهار خوری مدرن

ساخت اکسسوری هایی با طراحی شما

طراحی اکسسوری

طراحی به سبک اسمارت ویو

طراحی در سه بخش متفاوت

پخش ویدیو

بازسازی نمای ساختمان

بازسازی نما یا ساخت دوباره ساختمان؟

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارتباط با ما

آرامش خانه خود را به ما بسپارید

پروژه‌های ما

نمونه پروژه‌های ‌اجرا شده

پروژه جردن

زمان باقی مانده

روزها
ساعت‌ها
دقیقه‌ها
ثانیه‌

پروژه گرگان

زمان باقی مانده

روزها
ساعت‌ها
دقیقه‌ها
ثانیه‌

برای دریافت مشاوره رایگان و برآورد هزینه از طریق فرم روبرو در تماس باشید