فهرست مطالب

برند اسمارت ویو ( Smart View ) کدام است؟برند Smart View   یک برند معتبر در حوزه هوشمند سازی است که بر روی تولید، توسعه و بازاریابی هوشمند سازی ساختمان ها متمرکز شده و مواد اولیه آن توسط شرکای معتبر جهانی تامین می شود.

 

چشم انداز برند Smart View تبدیل و توسعه مواد خام به فناوری و محصولات موثر، کاربردی، کارآمد و هوشمند است.

همکاران ما در شرکت، متعهد به توسعه و بهبود مستمر تکنولوژی های پیشرفته امروز و آینده می باشند. راهبرد Smart View توسعه محصولات نوآورانه و اطمینان از کیفیت محصولات در حد بالاترین استاندارد های جهانی است.

 

برند Smart View

تکنولوژی شیشه های هوشمند :

یکی از محصولات اصلی معرفی شده در این شرکت تکنولوژی شیشه های هوشمند می باشد.

انواع مختلف این محصول برای استفاده در کاربرد ها و صنایع گوناگون ارایه شده است.

این تکنولوژی نوآورانه علمی، یک راه حل ایده آل برای شرکت های پیشرفته در صنایع مختلف، در زمانی که به آن نیاز دارند، ایجاد می کند: ایجاد حریم خصوصی و ارایه مناسب مطالب بر روی صفحه نمایشی با تکنولوژی روز دنیا. کنترل پیوسته تمامی اجزای موجود در این تکنولوژی شامل اجزای نوری، مکانیکی و الکتریکی در شرایط واقعی در محل شرکت، به به بهبود مستمر و پیشرفت تمامی محصولات کمک می کند.

 

 

تکنولوژی کریستال مایع :

تکنولوژی به کار رفته برای تولید شیشه های هوشمند Smart View تکنولوژی کریستال مایع است.

از کریستال مایع با توجه به دارا بودن همزمان خواص مایعات و فاز کریستال، به عنوان حالت چهارم ماده نام برده می شود.

برند Smart View شیشه های هوشمند خود را با استفاده از فیلم های PDLC (کریستال مایع پخش شده در پلیمر) تولید می کند.

فرمولاسیون این محصول شامل کریستال مایع، پلیمر، میکرو-اسپیسر، آغازگر و مواد مقاوم در برابر اشعه UV می باشد. این فرمولاسیون سبب کنترل همزمان شفافیت نور و مورفولوژی کریستال های مایع و همچنین جلوگیری از عبور نورهای مضر می شود.

دیدگاه Smart View :

دیدگاه Smart View توسعه و نوآوری مداوم با حفظ کیفیت ایده آل است.

ما دائما در حال تلاش برای اصلاح، پیشبرد و ایجاد تکنولوژی های متداول هستیم تا تغییراتی را در ارتباط ما با جهان اطرافمان ایجاد کنیم.

ما مشتاقانه منتظر تشریح محصولات جدید هیجان انگیز دیگری مانند کنترل های بی سیم، کنترل های فعال نوری، رابط کاربری جدید و سیستم های کنترل پیشرفته برای مشتریان علاقه مند به تکنولوژی های روز دنیا هستیم.