فهرست مطالب

هوشمند سازی درب

هوشمند سازی درب چگونه انجام می شود؟ هوشمند سازی درب چه مزایایی دارد؟ امنیت خانه شما در دستان شماست. شما می توانید با اقدامات صحیح آن را به هر اندازه که می خواهید موثر کنید. قفل های هوشمند یکی از مواردی هستند که می توانید در مورد امنیت خانه به آن اعتماد کنید. اگر شما هم اطلاعی در رابطه با هوشمند سازی درب ندارید، توصیه می کنیم ادامه این متن را مطالعه کنید.

قفل هوشمند چیست؟

منظور از قفل هوشمند این است که، افراد می توانند به راحتی و بدون کلید و تنها با تایید هویت افراد مجاز، درب باز شود. این قفل ها  یک دستگاه قفل مکانیکی و الکترونیکی هستند. اگرچه قفل‌ها و کلیدهای کلاسیک کار ایمن ‌سازی خانه را انجام می ‌دهند، اما نصب قفل‌های هوشمند،  دیگری از راحتی، امنیت و کاربردی را برایتان فراهم می کند.

با هوشمند سازی درب، دیگر نیازی به پنهان کردن کلیدها در زیر فرش یا گلدان نیست. با قفل‌های هوشمند می‌توان به خانواده، دوستان و افرادی که، مالک آن ها را تایید می کند، دسترسی داد. قفل هوشمند به وای فای متصل می شود و از ابزار های هوشمند دیگر پشتیبانی می کند. با هوشمند سازی درب می توان، راحتی را برای افراد مدرن فراهم کرد.

تصویر هوشمند سازی درب-5462

مزایای استفاده از قفل هوشمند نسبت به قفل معمولی درب

دسترسی ایمن

قفل هوشمند به مالک این امکان را می دهد تا بدون به خطر انداختن امنیت، به خانواده و دوستان خود دسترسی داشته باشد. هیچ تنشی در تعویض قفل هر چند وقت یکبار وجود ندارد. با قفل‌های هوشمند می‌ توان از قرار دادن اشتباه کلیدها و ساختن کلیدهای تکراری برای خانواده و دوستان راحت شد. کلیدهای مجازی دسترسی آسان را فراهم می کنند و به مالک اجازه می دهند آن را از راه دور کنترل کند.

از طریق گوشی های هوشمند قابل دسترسی است

قفل های هوشمند از طریق Wi-Fi یا بلوتوث متصل می شود. به راحتی از طریق گوشی هوشمند قابل دسترسی است. هنگامی که شخصی از درب ورودی استفاده می کند و زمانی که از درب خارج می شود، مالک مطلع می شود. می توان قفل را از راه دور در هر زمان و هر مکان کنترل کرد. با دادن رمز عبور به دوستان و خانواده می توان، دسترسی موقت یا دائمی را به اشتراک بگذارید. بهترین قفل های هوشمند از طریق تلفن های هوشمند قابل دسترسی هستند.

لازم به ذکر است که، اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاربرد شیشه هوشمند در معماری هستید، همین حالا به این لینک مراجعه کنید.

چندین گزینه برای قفل و باز کردن خانه

قفل های هوشمند چندین گزینه را برای قفل کردن یا باز کردن قفل خانه ارائه می دهند مانند Wi-Fi، قفل هوشمند، قفل و باز کردن خودکار، اثر انگشت، رمز عبور، کلید مکانیکی، تکان دادن برای باز کردن. این به اختیار مالک است که از چه روشی برای بازکردن استفاده کند و  به چه کسی دسترسی دائمی و به چه کسی دسترسی موقت بدهد. برخی از قفل های هوشمند می توانند حتی 100 اثر انگشت را ذخیره کنند. قفل های هوشمند را نمی توان به راحتی هک کرد و حدس زدن رمز عبور تقریباً غیرممکن است.

بیشتر بخوانید:

هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی پنجره ها

طرح های مدرن

طرح های شیک بسیاری که متناسب با انواع سلیقه ها باشد برای هوشمند سازی درب وجود دارد.  قفل های هوشمند در رنگ ها و طرح های مختلف و با قیمتی مقرون به صرفه به راحتی در بازار موجود می باشد.

نصب این نوع قفل ها بسیار آسان است. قفل های هوشمند می توانند درب های استاندارد را ایمن کنند. قفل های هوشمند، عموماً ظاهری مدرن دارند.

با هوشمند سازی درب باید کلیدها را فراموش کنید!

قفل های هوشمند قفل های بدون کلید و ایمن هستند. آن روزها گذشته است که کلیدها مخفیگاهی داشتند. زیر گلدان گل ، زیر تشک، چسبانده شده زیر میز، یا در گوشه های تاریک پنهان شده. ایده کلید را فراموش کنید و نگرانی از نگه داشتن کلید در کیف و جیب را فراموش کنید. با هوشمند سازی درب، مالک می تواند به راحتی قفل هوشمند را تنها با یک گوشی هوشمند یا اثر انگشت کنترل کند.

نتیجه گیری

قفل های هوشمند یک روش هوشمندانه و جدید برای حفظ امینت، بدون نگرانی است.

با مدرن شدن و بی سیم شدن جهان، طبیعی است که به قفل های هوشمندی روی بیاوریم که می توانند به تلفن هوشمند متصل شوند و به صاحبش اطلاع دهند که چه کسی، در چه زمانی می آید و خارج می شود.  این یک انتخاب عالی برای خانواده ها، کودکان و همچنین سالمندان است. قفل های هوشمند دارای برنامه های قفل هوشمند هستند که می توانند به عنوان کلید مجازی استفاده شوند. یک کلید مجازی را می توان با اعضای خانواده، دوستان و افرادی که مالک به آنها اعتماد دارد به اشتراک گذاشت.

نیازی به ساخت کلیدهای متعدد برای همه نیست و همچنین ترس از گم شدن کلیدها در وسط بازار و پشت در ماندن، وجود ندارد. با قفل های هوشمند، مردم می توانند با تمام مشکلات گذشته، خداحافظی کنند. اگر شما هم به دنیای هوشمند علاقه مند هستید اسمارت ویو را دنبال کنید.